LPL0100CJUMPF-T20
DigiKeys varenummer
4463-LPL0100CJUMPF-T20TR-ND - Tape & Reel (TR)
4463-LPL0100CJUMPF-T20CT-ND - Afskåret tape (CT)
4463-LPL0100CJUMPF-T20DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LPL0100CJUMPF-T20
Beskrivelse
RES 0 OHM JUMPER 1% 01005
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0 Ohms Jumper Chipmodstand 01005 (0402 metrisk) Anti-svovl Metalfolie
Funktioner
Anti-svovl
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Pakke/hus
01005 (0402 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Leverandørs enhedspakning
Varestatus
Aktiv
Klassificeringer
7C1 RoHS uden dispensation (100% Pb-fri)
Modstand
Størrelse/dimension
0,016" L x 0,008" B (0,40mm x 0,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,006" (0,15mm)