D1MPC1206QR005FF-T5 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | D1MPC1206QR005FF-T5 |
Beskrivelse | RES 0.005 OHM 1% 1W 1206 |
Producentens standard leveringstid | 8 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 5 mOhms ±1% 1W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Strømregistrering, Fugtresistent Metalfolie |
Datablad | Datablad |
Kategori | Funktioner Anti-svovl, Strømregistrering, Fugtresistent |
Mfr | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 155°C |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) | Pakke/hus 1206 (3216 metrisk) |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning |
Modstand | Størrelse/dimension 0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm) |
Tolerance | Højde - Monteret (maks.) 0,024" (0,60mm) |