TLV61220DBVR
DigiKeys varenummer
296-30547-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-30547-1-ND - Afskåret tape (CT)
296-30547-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TLV61220DBVR
Beskrivelse
IC REG BOOST ADJ 220MA SOT23-6
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Boost Koblingsregulator IC Positiv Justerbar 1,8V 1 Output 220mA (kontakt) SOT-23-6
EDA/CAD-modeller
TLV61220DBVR Modeller
Kategori
Spænding - Input (maks.)
5,5V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Spænding - Output (maks.)
5,5V
Strøm - Output
Funktion
Optransformering
Synkron ensretter
Ja
Outputkonfiguration
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Topologi
Pakke/hus
Antal output
1
Leverandørs enhedspakning
SOT-23-6
Spænding - Input (min.)
0,7V