TLV1117-33IKVURG3
DigiKeys varenummer
296-20658-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-20658-1-ND - Afskåret tape (CT)
296-20658-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TLV1117-33IKVURG3
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252-3
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
PMIC – Spændingsregulatorer – Lineære Positiv Fast 1 Output 800mA TO-252-3
EDA/CAD-modeller
TLV1117-33IKVURG3 Modeller
Kategori
Spændingsdropout (maks.)
1,3V @ 800mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Varestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunktioner
Overstrøm, Overtemperatur
Outputkonfiguration
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Overflademontering
Antal regulatorer
1
Pakke/hus
TO-252-3, DPAK (2 ledere + tab), SC-63
Spænding - Input (maks.)
15V
Leverandørs enhedspakning
TO-252-3
Spænding - Output (min./fast)
3,3V