SN74LVC1G32DRLR
DigiKeys varenummer
296-18016-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-18016-1-ND - Afskåret tape (CT)
296-18016-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SN74LVC1G32DRLR
Beskrivelse
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT5
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
OR-gate IC 1 Kanal SOT-5
EDA/CAD-modeller
SN74LVC1G32DRLR Modeller
Kategori
Strøm - Output høj, lav
32mA, 32mA
Mfr
Logikniveau - Lavt
0,7V – 0,8V
Serie
Logikniveau - Højt
1,7V – 2V
4ns @ 5V, 50pF
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antal kredsløb
1
Leverandørs enhedspakning
SOT-5
Pakke/hus
SOT-553
Spænding - Forsyning
1,65V – 5,5V