REF35125QDBVR
DigiKeys varenummer
296-REF35125QDBVRTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-REF35125QDBVRCT-ND - Afskåret tape (CT)
296-REF35125QDBVRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
REF35125QDBVR
Beskrivelse
IC VREF SERIES 1.25V SOT23-6
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
serien Spændingsreference IC ±0,05% SOT-23-6
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
REF35125QDBVR Modeller
Kategori
Støj - 0,1Hz til 10Hz
3,3ppmp-p
Producenter
Texas Instruments
Støj - 10Hz til 10kHz
0,7ppmrms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Spænding - Input
1,5V – 6V
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning
2,6µA
Referencetype
serien
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Udgangstype
Fast
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Output (min./fast)
1,25V
Pakke/hus
SOT-23-6
Strøm - Output
10 mA
Leverandørs enhedspakning
SOT-23-6
Tolerance
±0,05%
Grundlæggende varenummer
Temperaturkoefficient
12ppm/°C