OPA2343UA/2K5G4 er udgået og forhandles ikke længere af DigiKey.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Texas Instruments
På lager: 9.792
Datablad
Similar
Analog Devices Inc.
På lager: 2.403
Datablad
Similar
Analog Devices Inc.
På lager: 999
På lager: 232
På lager: 276
På lager: 555
CMOS Forstærkere 2 Kredsløb Rail-to-rail 8-SOIC
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
OPA2343UA/2K5G4
DigiKeys varenummer
OPA2343UA/2K5G4-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
OPA2343UA/2K5G4
Beskrivelse
IC CMOS 2 CIRCUIT 8SOIC
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
OPA2343UA/2K5G4 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Spænding - Input-offset
2 mV
Mfr
Strøm - Forsyning
850µA (x2 kanaler)
Serie
Strøm - Output / kanal
50 mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Spænding - Område (min.)
2.5 V
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Spænding - Område (maks.)
5.5 V
Forstærkertype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antal kredsløb
2
Monteringstype
Overflademontering
Udgangstype
Rail-to-rail
Pakke/hus
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Ændringshastighed
6V/µs
Leverandørs enhedspakning
8-SOIC
Gain-båndbredde, produkt
5.5 MHz