LMZM23601SILT
DigiKeys varenummer
296-49460-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-49460-1-ND - Afskåret tape (CT)
296-49460-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LMZM23601SILT
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 1.2-15V
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 1,2 – 15V 1A 4V - 36V Indgang
EDA/CAD-modeller
LMZM23601SILT Modeller
Kategori
Strøm - Output (maks.)
1A
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Funktioner
OCP, SCP, UVLO
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Pakke/hus
10-LDFN eksponeret overflade,-modul
Spænding - Input (min.)
4V
Størrelse/dimension
0,15" L x 0,12" W x 0,06" H (3,8mm x 3,0mm x 1,6mm)
Spænding - Input (maks.)
36V