LMZ35003EVM-001
DigiKeys varenummer
296-37106-ND
Producenter
Producentens varenummer
LMZ35003EVM-001
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR LMZ35003
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LMZ35003 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Trin ned 1 Ikke-isolerede udgange Evalueringskortoutput
Kategori
Spænding - Output
2,5V, 3,3V, 5V, 12V eller 15V
Producenter
Texas Instruments
Strøm - Output
2,5A
Serie
Spænding - Input
7V – 50V