LMZ23603TZE/NOPB
DigiKeys varenummer
296-40332-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-40332-1-ND - Afskåret tape (CT)
296-40332-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LMZ23603TZE/NOPB
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 0.8-6V
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 0,8 – 6V 3A 6V - 36V Indgang
EDA/CAD-modeller
LMZ23603TZE/NOPB Modeller
Kategori
Strøm - Output (maks.)
3A
Funktioner
UVLO
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
92%
Pakke/hus
TO-PMOD-7, Kraftmodul
Spænding - Input (min.)
6V
Størrelse/dimension
0,40" L x 0,39" B x 0,18" H (10,2mm x 9,9mm x 4,6mm)
Spænding - Input (maks.)
36V