LMZ21701SILT
DigiKeys varenummer
296-38545-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-38545-1-ND - Afskåret tape (CT)
296-38545-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LMZ21701SILT
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 0.9-6V
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 0,9 – 6V 1A 3V - 17V Indgang
EDA/CAD-modeller
LMZ21701SILT Modeller
Kategori
Strøm - Output (maks.)
1A
Funktioner
OCP, OTP, SCP, UVLO
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
95%
Pakke/hus
8-SMD-modul
Spænding - Input (min.)
3V
Størrelse/dimension
0,14" L x 0,14" B x 0,07" H (3,5mm x 3,5mm x 1,8mm)
Spænding - Input (maks.)
17V