LMZ12001TZE-ADJ/NOPB
DigiKeys varenummer
LMZ12001TZE-ADJ/NOPB-ND
Producenter
Producentens varenummer
LMZ12001TZE-ADJ/NOPB
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 0.8-6V
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Ikke-isoleret PoL-modul DC-DC-omformere 1 Output 0,8 – 6V 1A 4,5V - 20V Indgang
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LMZ12001TZE-ADJ/NOPB Modeller
Kategori
Applikationer
ITE (kommerciel)
Mfr
Funktioner
UVLO
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Rør
Effektivitet
92%
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
Ikke-isoleret PoL-modul
Pakke/hus
TO-PMOD-7, Kraftmodul
Antal output
1
Størrelse/dimension
0,40" L x 0,39" B x 0,18" H (10,2mm x 9,9mm x 4,6mm)
Spænding - Input (min.)
4,5V
Leverandørs enhedspakning
TO-PMOD-7
Spænding - Input (maks.)
20V
Styringsfunktioner
Aktivér, Aktiv høj
Spænding - Output 1
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output (maks.)
1A