LMV321M7X/NOPB
DigiKeys varenummer
LMV321M7X/NOPBTR-ND - Tape & Reel (TR)
LMV321M7X/NOPBCT-ND - Afskåret tape (CT)
LMV321M7X/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LMV321M7X/NOPB
Beskrivelse
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Standard (generel anvendelse) Forstærkere 1 Kredsløb Rail-to-rail SC-70-5
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LMV321M7X/NOPB Modeller
Kategori
Spænding - Input-offset
1.7 mV
Mfr
Strøm - Forsyning
130µA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Spænding - Område (min.)
2.7 V
Varestatus
Aktiv
Spænding - Område (maks.)
5.5 V
Forstærkertype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antal kredsløb
1
Monteringstype
Overflademontering
Udgangstype
Rail-to-rail
Pakke/hus
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Ændringshastighed
1V/µs
Leverandørs enhedspakning
SC-70-5
Gain-båndbredde, produkt
1 MHz