LMK6HA15625ADLER
DigiKeys varenummer
296-LMK6HA15625ADLERTR-ND - Tape & Reel (TR)
296-LMK6HA15625ADLERCT-ND - Afskåret tape (CT)
296-LMK6HA15625ADLERDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LMK6HA15625ADLER
Beskrivelse
SILICONE OSC XO 156.2500MHZ HCSL
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
156.25 MHz XO (standard) HCSL Oscillator 2,5V – 3,3V Standby (slukning) 6-VDFN
Kategori
Spænding - Forsyning
2,5V – 3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
80mA
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-VDFN
Type
Leverandørs enhedspakning
6-VSON (3,2x2,5)
Frekvens
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Funktion
Standby (slukning)
Højde - Monteret (maks.)
0,039" (1,00mm)
Output
HCSL
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
13mA