AMC1100DWVR
DigiKeys varenummer
296-46067-2-ND - Tape & Reel (TR)
296-46067-1-ND - Afskåret tape (CT)
296-46067-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AMC1100DWVR
Beskrivelse
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOIC
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Isolering Forstærkere 1 Kredsløb Differentiale 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AMC1100DWVR Modeller
Kategori
Strøm - Forsyning
5,4mA
Mfr
Strøm - Output / kanal
20 mA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Spænding - Område (min.)
2.7 V
Varestatus
Aktiv
Spænding - Område (maks.)
5.5 V
Forstærkertype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Antal kredsløb
1
Monteringstype
Overflademontering
Udgangstype
Differentiale
Pakke/hus
8-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)
-3db båndbredde
100 kHz