XUB2APXWM12
DigiKeys varenummer
5452-XUB2APXWM12-ND
Producenter
Producentens varenummer
XUB2APXWM12
Beskrivelse
PHOTOELECTRIC SENSORS XU, PHOTO
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Gennemstråle Optiske sensorer 472,441" (12m) PNP-NC/NO
Kategori
Responstid
500µs
Producenter
Telemecanique Sensors
Outputkonfiguration
PNP-NC/NO
Serie
Lyskilde
Rød LED
Emballage
Pose
Tilslutningsmetode
Stikforbindelse, M12
Varestatus
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP65, IP67, IP69K
Registreringsmetode
Gennemstråle
Justeringstype
Fast
Registreringsafstand
472,441" (12m)
Driftstemperatur
-30°C – 55°C
Spænding - Forsyning
12V – 24V