T3PS13206P det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Teledyne LeCroy
På lager: 1
Datablad
0 – 32VDC Output Bænk (AC til DC) Strømforsyning LCD 0 – 6A Output 192W Funktioner Lineær, programmerbar
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Teledyne LeCroy T3PSU DC Power Supply multi-output positive and negative outputs
T3PS13206P
DigiKeys varenummer
1133-T3PS13206P-ND
Producenter
Producentens varenummer
T3PS13206P
Beskrivelse
PWR SPLY 1OUT 0-32V/0-6A LINEAR
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Lineær, programmerbar
Producenter
Teledyne LeCroy
Effekt (Watt)
192W
Emballage
Boks
Spændingsregulering - Linje
0,01% + 3mV
Varestatus
Forældet
Spændingsregulering - Belastning
0,02% + 5mV
Type
Bænk (AC til DC)
Strømregulering - Linje
0,02% + 3mA
Antal output
1
Strømregulering - Belastning
0,02% + 3mA
Spænding - Output
0 – 32VDC
Rippel
0,5mV rms
Strøm - Output
0 – 6A