T3LVD20-200
DigiKeys varenummer
1133-T3LVD20-200-ND
Producenter
Producentens varenummer
T3LVD20-200
Beskrivelse
ACTIVE DIFFERENTIAL PROBE 200 MH
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10:1 Spændingssonde, Differentiale 200MHz 2,756" (70,00mm) Sort og rød Oscilloskop-testledning 1M Indputbestandighed ±60V
Kategori
Båndbredde
200MHz
Producenter
Teledyne LeCroy
Modstand - Input
1M
Serie
Spænding - Maks.
±60V
Emballage
Boks
Kapacitans - Input
3,5pF
Varestatus
Aktiv
Kabellængde
2,756" (70,00mm)