NMN0.75BK75
DigiKeys varenummer
1030-NMN0.75BK75-ND
Producenter
Producentens varenummer
NMN0.75BK75
Beskrivelse
SLEEVING 0.75" ID POLY 75' BLACK
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Sort Polyamid multifilament, halogenfri Flettet Kabelstrømpe 0,750" (19,05mm) 75,00' (22,86m)
Kategori
Farve
Sort
Producenter
Techflex
Længde
75,00' (22,86m)
Serie
Vægtykkelse
0,040" (1,02mm)
Emballage
Spole
Driftstemperatur
-45°C – 150°C
Varestatus
Aktiv
Slidbeskyttelse
Slid- og skærefast
Type
Kabelstrømpe
Væskebeskyttelse
Benzinbestandig, Fugtresistent
Typeegenskaber
Flettet
Miljøbeskyttelse
UV-resistent
Diameter - Indeni
0,750" (19,05mm)
Funktioner
Kemisk resistent, Vibrationssikker
Diameter - Udvendig
0,830" (21,08mm)