MBS0.50SV50
DigiKeys varenummer
1030-MBS0.50SV50-ND
Producenter
Producentens varenummer
MBS0.50SV50
Beskrivelse
GROUND BRAID TUBE 0.5"DIA X 50'
Producentens standard leveringstid
3 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Rørformet Jordforbindelse (trådvæv) 0,500" (12,70mm, 1/2") - udvendig diameter X 50,0' (15,24m) 36 AWG
Kategori
Materiale
Kobber, Forsølvet
Producenter
Techflex
Størrelse, leveret
0,500" (12,70mm, 1/2") - udvendig diameter
Serie
Antal bærere
48
Emballage
Spole
Trådtykkelse - Ender
36 AWG