CRG0603F732R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 4.665
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Cal-Chip Electronics, Inc.
Kamaya Inc.
Kamaya Inc.
Nyt produkt
Billede for CRG0603F732R er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRG0603F732R
DigiKeys varenummer
1111-CRG0603F732RTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRG0603F732R
Beskrivelse
CRG0603 1% 732R
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
732 Ohms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRG0603F732R Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)