CRG0603F62K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 17.345
Datablad
Parametrisk ækvivalent
YAGEO
På lager: 6.064
Datablad
Cal-Chip Electronics, Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Panasonic Industry
På lager: 140
KOA Speer Electronics, Inc.
Nyt produkt
Billede for CRG0603F62K er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
CRG0603F62K
DigiKeys varenummer
1111-CRG0603F62KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CRG0603F62K
Beskrivelse
CRG0603 1% 62K
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
62 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Tykfilm
EDA/CAD-modeller
CRG0603F62K Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)