RN242-4-02-3M3
DigiKeys varenummer
817-2219-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN242-4-02-3M3
Beskrivelse
CMC 3.3MH 4A 2LN TH
Detaljeret beskrivelse
3.3 mH @ 10 kHz 2 Fælles linje mode-spole Hulmontering 4A DCR 67mOhm (Typ)
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
67mOhm (Typ)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Størrelse/dimension
1,220" L x 0,709" B (31,00mm x 18,00mm)
Højde (maks.)
1,362" (34,60mm)
Induktans @ frekvens
3.3 mH @ 10 kHz
Strømklassificering (maks.)
4A