RN214-0.5-02-56M
DigiKeys varenummer
817-2179-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN214-0.5-02-56M
Beskrivelse
CMC 56MH 500MA 2LN TH
Detaljeret beskrivelse
56 mH @ 10 kHz 2 Fælles linje mode-spole Hulmontering 500mA DCR 1,7Ohm (Typ)
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
1,7Ohm (Typ)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Størrelse/dimension
0,906" L x 0,610" B (23,00mm x 15,50mm)
Højde (maks.)
0,996" (25,30mm)
Induktans @ frekvens
56 mH @ 10 kHz
Strømklassificering (maks.)
500mA