RN212-0.6-02-15M
DigiKeys varenummer
817-2168-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN212-0.6-02-15M
Beskrivelse
CMC 15MH 600MA 2LN TH
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
15 mH @ 10 kHz 2 Fælles linje mode-spole Hulmontering 600mA DCR 490mOhm (Typ)
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
490mOhm (Typ)
Producenter
TE Connectivity Schaffner
Spændingsklassifikation - AC
300V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Emballage
Rør
Godkendelsesagentur
ENEC, UR, VDE
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Filtertype
Strømlinje
Størrelse/dimension
0,709" L x 0,492" B (18,00mm x 12,50mm)
Antal linjer
2
Højde (maks.)
0,799" (20,30mm)
Induktans @ frekvens
15 mH @ 10 kHz
Pakke/hus
Lodret, 4 pc-ben
Strømklassificering (maks.)
600mA