RN114-0.8-02-27M
DigiKeys varenummer
817-2103-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN114-0.8-02-27M
Beskrivelse
CMC 27MH 800MA 2LN TH
Detaljeret beskrivelse
27 mH @ 10 kHz 2 Fælles linje mode-spole Hulmontering 800mA DCR 500mOhm (Typ)
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
500mOhm (Typ)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Størrelse/dimension
0,886" L x 0,846" B (22,50mm x 21,50mm)
Højde (maks.)
0,531" (13,50mm)
Induktans @ frekvens
27 mH @ 10 kHz
Strømklassificering (maks.)
800mA