RN112-1.5-02-3M3
DigiKeys varenummer
817-2095-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN112-1.5-02-3M3
Beskrivelse
CMC 3.3MH 1.5A 2LN TH
Detaljeret beskrivelse
3.3 mH @ 10 kHz 2 Fælles linje mode-spole Hulmontering 1,5A DCR 102mOhm (Typ)
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
102mOhm (Typ)
Spændingsklassifikation - AC
300V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Størrelse/dimension
0,697" L x 0,673" B (17,70mm x 17,10mm)
Højde (maks.)
0,508" (12,90mm)
Induktans @ frekvens
3.3 mH @ 10 kHz
Strømklassificering (maks.)
1,5A