RN102-0.3-02-12M
DigiKeys varenummer
817-2081-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN102-0.3-02-12M
Beskrivelse
CMC 12MH 300MA 2LN TH
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 mH @ 10 kHz 2 Fælles linje mode-spole Hulmontering 300mA DCR 1,1Ohm (Typ)
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
1,1Ohm (Typ)
Producenter
TE Connectivity Schaffner
Spændingsklassifikation - AC
300V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Emballage
Rør
Godkendelsesagentur
ENEC, UR, VDE
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Filtertype
Strømlinje
Størrelse/dimension
0,551" diam. x 0,551" B (14,00mm x 14,00mm)
Antal linjer
2
Højde (maks.)
0,366" (9,30mm)
Induktans @ frekvens
12 mH @ 10 kHz
Pakke/hus
Vandret, 4 pc-ben
Strømklassificering (maks.)
300mA