FN2412-32-33
DigiKeys varenummer
817-1360-ND
Producenter
Producentens varenummer
FN2412-32-33
Beskrivelse
LINE FILTER 250VAC 32A DIN RAIL
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Enkeltfase EMC/EMI Linjefilter 32 A 250VAC DC – 400Hz Enkelt trin Terminalblok
Kategori
Strøm
32 A
Frekvens - Drift
DC – 400Hz
Serie
Applikationer
Regenerativt motordrev
Driftstemperatur
-25°C – 100°C
Monteringstype
DIN-skinne
Spænding - Nominel AC
250V