FN2410H-45-33 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
TE Connectivity Schaffner
På lager: 0
Datablad
Similar
TE Connectivity Schaffner
På lager: 0
Datablad
Billede for FN2410H-45-33 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FN2410H-45-33
DigiKeys varenummer
FN2410H-45-33-ND
Producenter
Producentens varenummer
FN2410H-45-33
Beskrivelse
LINE FILTER 520V/300VAC 45A CHAS
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Enkeltfase EMC/EMI Linjefilter 45 A 520V, 300VAC DC – 400Hz Enkelt trin Terminalblok
Kategori
Strøm
45 A
Producenter
Frekvens - Drift
DC – 400Hz
Serie
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-25°C – 100°C
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Nominel AC
520V, 300V