FN2410H-32-33
DigiKeys varenummer
817-2412-ND
Producenter
Producentens varenummer
FN2410H-32-33
Beskrivelse
LINE FILTER 520V/300VAC 32A CHAS
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Enkeltfase EMC/EMI Linjefilter 32 A 520V, 300VAC DC – 400Hz Enkelt trin Terminalblok
Kategori
Strøm
32 A
Producenter
TE Connectivity Schaffner
Frekvens - Drift
DC – 400Hz
Serie
Applikationer
Universal
Emballage
Bakke
Godkendelsesagentur
CSA, ENEC, UR
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-25°C – 100°C
Filtertype
Enkeltfase
Monteringstype
Chassismontering
Konfiguration
Enkelt trin
Termineringsudformning
Terminalblok
Spænding - Nominel AC
520V, 300V