FN2200-25-33
DigiKeys varenummer
817-1603-ND
Producenter
Producentens varenummer
FN2200-25-33
Beskrivelse
LINE FLTR 1200VDC 25A CHASS MNT
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
DC EMC/EMI Linjefilter 25 A AC Enkelt trin Terminalblok
Kategori
Strøm
25 A
Producenter
TE Connectivity Schaffner
Applikationer
Fotovoltaisk inverter
Serie
Godkendelsesagentur
cURus, ENEC
Emballage
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Chassismontering
Filtertype
DC
Termineringsudformning
Terminalblok
Konfiguration
Enkelt trin
Grundlæggende varenummer
Spænding - Nominel DC
1200V (1,2kV)