EV28-5.0-02-1M1
DigiKeys varenummer
817-1052-ND
Producenter
Producentens varenummer
EV28-5.0-02-1M1
Beskrivelse
CMC 1.1MH 5A 2LN TH
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.1 mH @ 400 Hz 2 Fælles linje mode-spole Hulmontering 5A DCR 27mOhm (Typ)
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
27mOhm (Typ)
Producenter
TE Connectivity Schaffner
Spændingsklassifikation - AC
250V
Serie
Driftstemperatur
-25°C – 100°C
Emballage
Bulk
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
1,150" L x 0,827" B (29,20mm x 21,00mm)
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
1,406" (35,70mm)
Antal linjer
2
Pakke/hus
Lodret, 4 pc-ben
Induktans @ frekvens
1.1 mH @ 400 Hz
Grundlæggende varenummer
Strømklassificering (maks.)
5A