EH28-4.0-02-3M5-X
DigiKeys varenummer
817-1023-ND
Producenter
Producentens varenummer
EH28-4.0-02-3M5-X
Beskrivelse
CMC 3.5MH 4A 2LN TH
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.5 mH @ 400 Hz 2 Fælles linje mode-spole Hulmontering 4A DCR 52mOhm
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
52mOhm
Producenter
TE Connectivity Schaffner
Spændingsklassifikation - AC
250V
Serie
Driftstemperatur
-25°C – 100°C
Emballage
Bakke
Monteringstype
Hulmontering
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
1,102" L x 1,102" B (28,00mm x 28,00mm)
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,941" (23,90mm)
Antal linjer
2
Pakke/hus
Vandret, 4 pc-ben
Induktans @ frekvens
3.5 mH @ 400 Hz
Grundlæggende varenummer
Strømklassificering (maks.)
4A