TTMS-12.7-9
DigiKeys varenummer
TTMS-12.7-9-ND
Producenter
Producentens varenummer
TTMS-12.7-9
Beskrivelse
LABEL HEAT SHRINKABLE WHT
Producentens standard leveringstid
5 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid Varmekrympbar Mærkater 0,500" (12,7mm); Kabel UD 0,183" – 0,425" (4,64mm – 10,79mm)
Kategori
Farve
Hvid
Producenter
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Materiale
Polyolefin (PO), Flammehæmmende, Bestrålet
Serie
Til brug med/relaterede produkter
Emballage
Spole
Holdbarhed
144 måneder
Varestatus
Aktiv
Holdbarhed start
Fremstillingsdato
Mærkattype
Varmekrympbar
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Mærkatstørrelse
0,500" (12,7mm); Kabel UD 0,183" – 0,425" (4,64mm – 10,79mm)