MT5000-1/2-0-SP
DigiKeys varenummer
MT5000-1/2-0-SP-ND
Producenter
Producentens varenummer
MT5000-1/2-0-SP
Beskrivelse
HEATSHRINK 1/2" BLACK
Producentens standard leveringstid
26 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Fleksibel 0,500" (12,70mm) 2 til 1 Sort
Kategori
Indvendig diameter - Krympet
0,250" (6,35mm)
Mfr
Krympet vægtykkelse
0,025" (0,64mm)
Serie
Materiale
Emballage
Spole
Funktioner
Slidbestandig, Modstandsdygtig over for opløsningsmidler, Belastningsbestandig
Varestatus
Aktiv
Farve
Type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Krympeforhold
Krympetemperatur
90°C
Indvendig diameter - Leveret
0,500" (12,70mm)