DCPT-19/9-45-SP
DigiKeys varenummer
484-DCPT-19/9-45-SP-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
DCPT-19/9-45-SP
Beskrivelse
HEATSHRINK 0.748" GRN/YLW METER
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Fleksibel 0,748" (19,00mm) 2 til 1 Grøn, Gul Angiv antal meter i ordreantal
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,030" (0,76mm)
Mfr
Materiale
Serie
Funktioner
Flammehæmmende, Væskebestandig
Emballage
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Farve
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 135°C
Type
Krympetemperatur
95°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
32°F – 95°F (0°C – 35°C)
Længde
Angiv antal meter i ordreantal
Holdbarhed
144 måneder
Indvendig diameter - Leveret
0,748" (19,00mm)
Spolestørrelse
492,1' (150,0m)
Indvendig diameter - Krympet
0,354" (8,99mm)
Grundlæggende varenummer
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 96 Meter
Kontroller for yderligere indgående lager
LængdeEnhedspris (Pr. meter)Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
HEATSHRINK 0.748" GRN/YLW