ATUM-8/2-0-45MM kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TE Connectivity
På lager: 0
Billede for ATUM-8/2-0-45MM er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
ATUM-8/2-0-45MM
DigiKeys varenummer
ATUM-8/2-0-45MM-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATUM-8/2-0-45MM
Beskrivelse
HEAT SHRINK TUBING
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Semi-fleksibel 0,315" (8,00mm) 4 til 1 Sort 0,147' (45,00mm, 1,77")
Kategori
Krympet vægtykkelse
0,039" (0,99mm)
Funktioner
Belagt med klæbemiddel, Væskebestandig
Emballage
Bulk
Farve
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Type
Krympetemperatur
80°C
Krympeforhold
Opbevarings-/kølingstemperatur
32°F – 95°F (0°C – 35°C)
Længde
0,147' (45,00mm, 1,77")
Holdbarhed
60 måneder
Indvendig diameter - Leveret
0,315" (8,00mm)
Grundlæggende varenummer
Indvendig diameter - Krympet
0,079" (2,01mm)
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
Erstatningsvarer (1)
VarenummerProducenter Tilgængelig antalDigiKeys varenummer Enhedspris Alternativ type
Tilgængelig for bestilling
Tjek leveringstid
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
HEATSHRINK DUAL WALL 8MM X 4'
På lager: 4910
HEATSHRINK 0.315" X 656.2' BLACK
HEAT SHRINK 0.315" BLACK METER
På lager: 207
HEATSHRINK DUAL WALL 8MM