ATUM-16/4-0-SP | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 484-ATUM-16/4-0-SP-ND 484-ATUM-16/4-0-SP-DS-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | ATUM-16/4-0-SP |
Beskrivelse | HTSHRNK0.63"X656.2'BLACK |
Producentens standard leveringstid | 18 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Krympeomslag Rør, Semi-fleksibel 0,630" (16,00mm) 4 til 1 Sort 656,2' (200,0m) |
Kategori | Indvendig diameter - Krympet 0,157" (3,99mm) |
Mfr | Krympet vægtykkelse 0,070" (1,78mm) |
Serie | Materiale |
Varestatus Aktiv | Farve |
Type | Driftstemperatur -55°C – 110°C |
Krympeforhold | Krympetemperatur 80°C |
Længde 656,2' (200,0m) | Opbevarings-/kølingstemperatur 32°F – 95°F (0°C – 35°C) |
Indvendig diameter - Leveret 0,630" (16,00mm) | Holdbarhed 60 måneder |