ATUM-16/4-0-SP
DigiKeys varenummer
484-ATUM-16/4-0-SP-ND
484-ATUM-16/4-0-SP-DS-ND
Producenter
Producentens varenummer
ATUM-16/4-0-SP
Beskrivelse
HTSHRNK0.63"X656.2'BLACK
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Krympeomslag Rør, Semi-fleksibel 0,630" (16,00mm) 4 til 1 Sort 656,2' (200,0m)
Kategori
Indvendig diameter - Krympet
0,157" (3,99mm)
Mfr
Krympet vægtykkelse
0,070" (1,78mm)
Emballage
Spole
Digi-Spool™, Kontinuerlig spole
Funktioner
Belagt med klæbemiddel, Flammehæmmende, Væskebestandig
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 110°C
Krympeforhold
Krympetemperatur
80°C
Længde
656,2' (200,0m)
Opbevarings-/kølingstemperatur
32°F – 95°F (0°C – 35°C)
Indvendig diameter - Leveret
0,630" (16,00mm)