YR1B26K1CC | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | YR1B26K1CC |
Beskrivelse | RES 26.1K OHM 0.1% 1/4W AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 20 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 26.1 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Metalfilm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Sammensætning |
Mfr | Temperaturkoefficient ±15ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -65°C – 155°C |
Emballage Afskåret tape (CT) Tape & Box (TB) | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,091" diam. x 0,248" L (2,30mm x 6,30mm) |