TLRP2B10ER003FTD
DigiKeys varenummer
1712-TLRP2B10ER003FTDTR-ND - Tape & Reel (TR)
1712-TLRP2B10ER003FTDCT-ND - Afskåret tape (CT)
1712-TLRP2B10ER003FTDDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TLRP2B10ER003FTD
Beskrivelse
RES 0.003 OHM 1% 1W 1206
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 mOhms ±1% 1W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, automotive AEC-Q200, aktuel sense Metalelement
Funktioner
Anti-svovl, automotive AEC-Q200, aktuel sense
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,124" L x 0,057" B (3,15mm x 1,45mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)