TLR3A30ER00075FTDG
DigiKeys varenummer
A131798TR-ND - Tape & Reel (TR)
A131798CT-ND - Afskåret tape (CT)
A131798DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
TLR3A30ER00075FTDG
Beskrivelse
RES SMD 750 UOHM 1% 3W 2512
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
0.75 mOhms ±1% 3W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Strømregistrering Metalfolie
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
TLR3A30ER00075FTDG Modeller
Funktioner
Strømregistrering
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 170°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,252" L x 0,126" B (6,40mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)