TJT5004R7J kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TE Connectivity
På lager: 0
Datablad
4.7 Ohms ±5% 500W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
TJT5004R7J
DigiKeys varenummer
A123918-ND
Producenter
Producentens varenummer
TJT5004R7J
Beskrivelse
RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 500W
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±260ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-25°C – 250°C
Serie
Belægning, hustype
Aluminium
Emballage
Bulk
Monteringsfunktion
Skruehuller
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
12,99" L x 3,15" B (330,00mm x 80,00mm)
Modstand
4.7 Ohms
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±5%
Lederudformning
Trådledere
Effekt (Watt)
500W