TJT50022RJ
DigiKeys varenummer
A123922-ND
Producenter
Producentens varenummer
TJT50022RJ
Beskrivelse
RES CHAS MNT 22 OHM 5% 500W
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 Ohms ±5% 500W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Temperaturkoefficient
±260ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-25°C – 250°C
Serie
Belægning, hustype
Aluminium
Emballage
Bulk
Monteringsfunktion
Skruehuller
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
12,99" L x 3,15" B (330,00mm x 80,00mm)
Modstand
22 Ohms
Højde - Monteret (maks.)
0,394" (10,00mm)
Tolerance
±5%
Lederudformning
Trådledere
Effekt (Watt)
500W