THS50820RJ er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
TE Connectivity Passive Product
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
TE Connectivity
På lager: 0
Datablad
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
820 Ohms ±5% 50W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
x-1879071-x
THS50820RJ
THS50820RJ
THS50820RJ
DigiKeys varenummer
A132075-ND
Producenter
Producentens varenummer
THS50820RJ
Beskrivelse
RES CHAS MNT 820 OHM 5% 50W
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Størrelse/dimension
2,008" L x 1,181" B (51,00mm x 30,00mm)
Modstand
820 Ohms
Højde - Monteret (maks.)
0,669" (17,00mm)
Tolerance
±5%
Effekt (Watt)
50W