THS1512RJ
DigiKeys varenummer
A131942-ND
Producenter
Producentens varenummer
THS1512RJ
Beskrivelse
RES CHAS MNT 12 OHM 5% 15W
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12 Ohms ±5% 15W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Serie
Belægning, hustype
Aluminium
Emballage
Bakke
Monteringsfunktion
Flanger
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,827" L x 0,827" B (21,00mm x 21,00mm)
Modstand
12 Ohms
Højde - Monteret (maks.)
0,433" (11,00mm)
Tolerance
±5%
Lederudformning
Loddeører
Effekt (Watt)
15W