SQPW10100RJ
DigiKeys varenummer
A137406-ND
Producenter
Producentens varenummer
SQPW10100RJ
Beskrivelse
RES 100 OHM 5% 10W AXIAL
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 Ohms ±5% 10W Modstande til hulmontering Aksial Cementbelagt, flammesikker, fugtresistent, sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Funktioner
Cementbelagt, flammesikker, fugtresistent, sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±300ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,394" x 0,354" rektangulær x 1,890" L (10,00mm x 9,00mm x 48,00mm)