SQMBW10130RJ
DigiKeys varenummer
1712-SQMBW10130RJ-ND
Producenter
Producentens varenummer
SQMBW10130RJ
Beskrivelse
SQMB10 130R (WIRE) 5%
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
130 Ohms ±5% 10W Modstande til hulmontering Radial Cementbelagt, flammesikker, fugtresistent, sikkerhed Trådviklet spolemodstand
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SQMBW10130RJ Modeller
Kategori
Sammensætning
Mfr
Funktioner
Cementbelagt, flammesikker, fugtresistent, sikkerhed
Serie
Temperaturkoefficient
±300ppm/°C
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Modstand
Størrelse/dimension
0,787" L x 0,394" B (20,00mm x 10,00mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
1,181" (30,00mm)