SQBW501K1J
DigiKeys varenummer
1712-SQBW501K1J-ND
Producenter
Producentens varenummer
SQBW501K1J
Beskrivelse
SQB50 1K1 (WIRE) 5% FASTON
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.1 kOhms ±5% 50W Trådviklet spolemodstand Modstande til chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SQBW501K1J Modeller
Kategori
Sammensætning
Trådviklet spolemodstand
Mfr
Temperaturkoefficient
±300ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 250°C
Emballage
Bulk
Funktioner
Cementbelagt, flammesikker, fugtresistent, sikkerhed
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
3,543" L x 0,748" B (90,00mm x 19,00mm)
Modstand
1.1 kOhms
Højde - Monteret (maks.)
0,748" (19,00mm)
Tolerance
±5%
Pakke/hus
Radial
Effekt (Watt)
50W